Upravit stránku

Přírodní povrch

Kromě našich upravených povrchů můžete dostat masivní podlahu také s hrubým povrchem. Od jemně broušených až po kartáčované, řezané či ručně hoblované, všechna tato přání můžeme našim zákazníkům splnit. Přírodní povrch je vhodný bez další úpravy pro lakovaní či ošetření olejem.

Povrchové úpravy dřevěných podlah

Naše systémové podlahy dodáváme v základu již jemně broušené a tmelené. Za příplatek jsou prováděny další povrchové úpravy, jak je lakování, olej, kartáčování a další. 

Na objednávku jsme schopni podlahy dodat s následujícími povrchovými úpravami, případně jejich kombinace nebo také bez povrchové úpravy. Doba dodání je v tomto případě cca 3 týdny. Vzorky podlah jsou k dispozici v podnikové prodejně v Borohrádku.

Způsoby povrchové úpravy dřevěných podlah

Kartáčování / drásání

Povrch prkna je díky kartáčům hrubší, což dodává prknu oblíbený přírodní a starší vzhled.

Povrch ošetřený olejem.

Podlahy ošetřené olejem se vyznačují především schopností dýchat a příjemnými povrchovými vlastnostmi. Přírodní olej dřevo impregnuje, povrch zůstává přirozený, je příjemný na dotek a velmi snadno se dá reno- vovat. Povrchy FEELWOOD jsou již dvakrát natřené olejem, velmi robustní a snadné na údržbu. Olej je prověřený dle DIN 68861-1B:2011 v zátěžové skupině B1 a je vhodný pro komerční využití.
U našich povrchů FEELWOOD máte možnost výběru mezi biologickým povrchem, deklarovaným jako AURO a BIOFA.

Povrch lakovaný.

Velmi odolný povrch, a to i proti znečištění, snadno se čistí. Lakovaný povrch FEELWOOD se skládá ze 6 vrstev, je prověřený podle DIN 13696 a je vhodný do komerčních objektů. Tento vysoce kvalitní povrch okouzlí sametovým leskem, ale také ušlechtilým vzhledem. Kromě našeho standardního programu si můžete vybrat také z dalších možností, jako je např. matný nebo lesklý a přírodní nebo barevný povrch.

Barevné oleje a laky

Velmi odolný povrch, a to i proti znečištění, snadno se čistí. Lakovaný povrch FEELWOOD se skládá ze šesti vrstev, je prověřen podle DIN 13693 a má komerční využití. Velmi kvalitní povrch okouzlí sametovým leskem, ale také ušlechtilým vzhledem. Kromě našeho standardního programu si můžete vybrat také z různých možností jako je matný nebo lesklý a přírodní nebo barevný povrch. Pro náročnější zákazníky nabízíme varianty barevných odstínů, které skvěle sladí každý interiér, dle Vašich přání. Od tmavých po světlé barvy

Povrchy Antik

Povrchové úpravy, které díky speciálním technologickým postupům dodají dřevěným dílcům letitý vzhled. Drásáno, barveno (bíle, černě, hnědě), připadně také dál ručně opracováno.

Inspirujte se možnými úpravami povrchů našich masivních podlah

  • Modřín-kartáčovaný-ošetřený bílým olejem
  • Dub-Antik
  • Dub-kartáčovaný-ošetřený olejem
  • Dub katrovaný (příčně řezaný)-ošetřený bílým olejem
  • Dub-ručně hoblovaný

Potřebujte více informací o povrchových úpravách dřevěných podlah? Kontaktujte nás!